Annihilation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome ~ ANN <3
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 ko je prosao u polu finale?

Go down 
+3
ligaloworganizacijalow
Feel
k0bac
7 posters
AuthorMessage
k0bac

k0bac


Posts : 13
Join date : 2010-10-31

ko je prosao u polu finale? Empty
PostSubject: ko je prosao u polu finale?   ko je prosao u polu finale? EmptySun Nov 21, 2010 5:39 am

I ko je prosao mi ili mse?
Back to top Go down
Feel

Feel


Posts : 20
Join date : 2010-11-06

ko je prosao u polu finale? Empty
PostSubject: Re: ko je prosao u polu finale?   ko je prosao u polu finale? EmptySun Nov 21, 2010 6:06 am

TAKODJE FREESTYLE ILI TRIBAL NI SS NISU OSTAVILI A TEK DEMO
Back to top Go down
ligaloworganizacijalow

ligaloworganizacijalow


Posts : 10
Join date : 2010-11-09

ko je prosao u polu finale? Empty
PostSubject: Re: ko je prosao u polu finale?   ko je prosao u polu finale? EmptySun Nov 21, 2010 6:58 am

brate moj feel od pocetka je namesteno da tribal dobije i to je to , video sam na mechu kako momci nam 2 puta skidaju pauzu i dolaze na spon i ubijaju nas a sudija nista i veruj mi bice nepravde jos TRIBAL LOW , ORGANIZACIJA LOW
Back to top Go down
Feel

Feel


Posts : 20
Join date : 2010-11-06

ko je prosao u polu finale? Empty
PostSubject: Re: ko je prosao u polu finale?   ko je prosao u polu finale? EmptySun Nov 21, 2010 7:05 am

imali smo rez mogli smo da dobijemo nego prodali 15:12 NA 3 MAPU
Back to top Go down
ligaloworganizacijalow

ligaloworganizacijalow


Posts : 10
Join date : 2010-11-09

ko je prosao u polu finale? Empty
PostSubject: Re: ko je prosao u polu finale?   ko je prosao u polu finale? EmptySun Nov 21, 2010 7:08 am

mi bi ih prekinuli da nije to sto je bilo sa nasim igracima i sto majmuni skidaju pauzu non stop
Back to top Go down
S1LK

S1LK


Posts : 19
Join date : 2010-11-13

ko je prosao u polu finale? Empty
PostSubject: Re: ko je prosao u polu finale?   ko je prosao u polu finale? EmptySun Nov 21, 2010 7:16 am

eo da se ja javim sad...

prvo : ti sto kazes da vam je skidana pauza.. molimte napravi clip na kome mi vas afk ubijamo .. imas demo.. snimalo se iseci i dokazi..
mogu i ja da kazem da sam jebao pamelu andreson al ne mogu to da dokazem..

drugo : gospodine feel.. ssove ces da dobijes do kraja danasnjeg dana.. sinoc smo u 2h zavrsili..i bilo je kasno .. noren kaze okacite sutra... ja sam sad dosao i sad cu okacim smokove od ljudi koji su online
ostale cu da editujem.. saces dobijes topic ...

i trece : ako je liga nastimana da mi dobijemo.. pa sta onda radi n0renB sa vama na ts.. imamo sliku njega kako bleji kod vas na ts... sine pali.. ssovi za minut..
Back to top Go down
dr1paCZV

dr1paCZV


Posts : 16
Join date : 2010-11-06

ko je prosao u polu finale? Empty
PostSubject: Re: ko je prosao u polu finale?   ko je prosao u polu finale? EmptySun Nov 21, 2010 7:24 am

mse je prosao Wink dali smo sve i demo i ss a vi nista Wink ANNIHILATION dr1paCZV caopoz
Back to top Go down
k0bac

k0bac


Posts : 13
Join date : 2010-10-31

ko je prosao u polu finale? Empty
PostSubject: gde su ss?   ko je prosao u polu finale? EmptySun Nov 21, 2010 7:53 am

gde su ss i demo-i?
Back to top Go down
Feel

Feel


Posts : 20
Join date : 2010-11-06

ko je prosao u polu finale? Empty
PostSubject: Re: ko je prosao u polu finale?   ko je prosao u polu finale? EmptySun Nov 21, 2010 7:53 am

A MOZE on da bude sa nama kolko oce kad ga vi ne tulite ahaahaha i sam sudija je rekao
Back to top Go down
ligaloworganizacijalow

ligaloworganizacijalow


Posts : 10
Join date : 2010-11-09

ko je prosao u polu finale? Empty
PostSubject: Re: ko je prosao u polu finale?   ko je prosao u polu finale? EmptySun Nov 21, 2010 9:12 am

da se i ja javim o tome sto si ti pisao , iseci cu i okacicu kako 2 puta skidate pauzu i kako nas ubijate dok sudija prica neke njegove price i dokazacemo ko kosi a ko vodu nosi [hvala sto si podsetio] , a drugo molio bih te da okacis taj ss "kada on bleji kod nas na ts" jako bih to zeleo da vidim to
Back to top Go down
dr1paCZV

dr1paCZV


Posts : 16
Join date : 2010-11-06

ko je prosao u polu finale? Empty
PostSubject: Re: ko je prosao u polu finale?   ko je prosao u polu finale? EmptySun Nov 21, 2010 10:11 am

imas sve Wink stavljeno je pise velikim slovima sve je spakovano u rar file svi demoi i ssovi poz~
Back to top Go down
k0bac

k0bac


Posts : 13
Join date : 2010-10-31

ko je prosao u polu finale? Empty
PostSubject: gde?   ko je prosao u polu finale? EmptySun Nov 21, 2010 2:01 pm

GDE????
Back to top Go down
dr1paCZV

dr1paCZV


Posts : 16
Join date : 2010-11-06

ko je prosao u polu finale? Empty
PostSubject: Re: ko je prosao u polu finale?   ko je prosao u polu finale? EmptyMon Nov 22, 2010 4:04 am

imas u ss tamo pise velikm slovima za pismene Wink imas link da skines caopoz
Back to top Go down
monacroN

monacroN


Posts : 3
Join date : 2010-10-28

ko je prosao u polu finale? Empty
PostSubject: Re: ko je prosao u polu finale?   ko je prosao u polu finale? EmptyMon Nov 22, 2010 4:22 am

pa vi ste totalno glupi..TRIBALU je namjestena liga da osvoji i gotovo...sa time se morate pomiriti...ljudi su ann-u dali cw srw da igraju cw-ove...pa to je dovoljno da im ligu nastimaju..
TRIBAL low klan..neki dan sam ih sa 1 klanom sabio ..16-2 bilo Smile ljudi nisu mogli killa ubit...kazu nam jos da im igra 1 postava hahhaha a ubili ih nogama...
Back to top Go down
n0renB.
Admin
Admin
n0renB.


Posts : 489
Join date : 2010-10-13
Location : Kragujevac

ko je prosao u polu finale? Empty
PostSubject: Re: ko je prosao u polu finale?   ko je prosao u polu finale? EmptyMon Nov 22, 2010 8:24 am

k0bac wrote:
I ko je prosao mi ili mse?

Prosao je mse Smile
Back to top Go down
https://annihilation-csclan.darkbb.com
n0renB.
Admin
Admin
n0renB.


Posts : 489
Join date : 2010-10-13
Location : Kragujevac

ko je prosao u polu finale? Empty
PostSubject: Re: ko je prosao u polu finale?   ko je prosao u polu finale? EmptyMon Nov 22, 2010 8:25 am

Feel wrote:
A MOZE on da bude sa nama kolko oce kad ga vi ne tulite ahaahaha i sam sudija je rekao

prosao je Tribal
Back to top Go down
https://annihilation-csclan.darkbb.com
Sponsored content





ko je prosao u polu finale? Empty
PostSubject: Re: ko je prosao u polu finale?   ko je prosao u polu finale? Empty

Back to top Go down
 
ko je prosao u polu finale?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» FINALE ~~~~~
» Finale lige

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Annihilation :: Recycle Bin :: ANNIHILATION ONLINE WINTER LIGA 2010 :: Diskusije/Pitanja/Zalbe-
Jump to: